Białe sukienki

POSTAW NA BIEL

Biel jest najjaśniejszą z barw… a jednocześnie jest mieszaniną innych, prostych kolorów, co sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych barw, zarówno w urządzaniu wnętrz, wyborze przedmiotów, jak i w ubiorze. Istnieje wiele odcieni koloru białego – od ciepłych, zażółconych, po zimne, w których odbija się chłodna barwa niebieska.

Biel, jako symbol ma wiele znaczeń, w zależności od wierzeń czy miejsca. Jest kolorem czystości, niewinności, światła i dobra, dlatego jest najczęściej wybieraną barwą sukni ślubnych. W Europie jest to jednak najpopularniejsza barwa, kojarząca się w lekkością, sterylnością, błogością, relaksem i nadzieją.

Latem coraz popularniejsze stają się białe sukienki, które świetnie podkreślają słoneczną opaleniznę, odbijają światło, upiększają i coraz mniej kojarzą się tylko z dniem ślubu. Idealne na upały, doskonałe na poranki i wieczorne przyjęcia. Bo w białej sukience z lekkością przejdziesz przez upalne lato. Zobacz nasze propozycje na ciepłe, letnie miesiące.

Zobacz nasze najnowsze inspiracje

Ciekawe, czasem nietypowe, zestawienia produktów przygotowane specjalnie dla Ciebie