Postanowienie Noworoczne: Schudnę

Postanowienie noworoczne - Schudnę

NOWY ROK: ZRZUCĘ ZBĘDNE KILOGRAMY

Każdy kolejny rok to nowe postanowienia. Niektóre od razu znikają, inne zostają na tydzień lub dwa, jeszcze inne udaje Ci się zrealizować. Ważne, że planujesz i zaczynasz działać i być może w Nowym Roku uda Ci się je w końcu zrealizować na 100 %. Najważniejsza jest odpowiednia motywacja, pozbycie się lenistwa i cieszenie się małymi sukcesami, które prowadzą do kolejnych, większych sukcesów. Jeśli planujesz schudnąć, to prawdopodobnie doskonale wiesz jak to zrobić. Najważniejsze to się nie poddawać. Trzymam za Ciebie kciuki, bo w  nowym 2014 roku na pewno Ci się uda.

1. BĘDĘ SIĘ LEPIEJ ODŻYWIAĆ

Może w Twojej diecie brakuje odpowiednich składników odżywczych, może jest zbyt monotonna? Może po prostu zamiast jeść pięć lekkich posiłków dziennie, objadasz się jednym lub dwoma? A co powiesz na fastfoody i zbyt dużą ilość słodyczy? Jeśli zmienisz nastawienie, jeśli zaczniesz jeść z umiarem, będziesz w stanie pozwolić sobie na wszystko to co lubisz najbardziej. Najważniejsza jest równowaga… zarówno w życiu, jak i na talerzu. Może czas nauczyć się gotować? A może tylko brakuje Ci odpowiednich akcesoriów w kuchni? Oto kilka propozycji na zmiany na lepsze.

 2. BĘDĘ ĆWICZYĆ

Jeśli zbyt mało się ruszasz w ciągu dnia, to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że również wskazówka na wadze nie będzie się poruszała. Postaw na aktywność: spacery, bieganie, pływanie, fitness, ćwiczenia siłowe, taniec i cokolwiek co oderwie Cie od siedzenia w jednym miejscu. Nie musisz wykonywać wciąż tych samych ćwiczeń – wprowadź różnorodność, by całe ciało dostało odpowiednią porcję ruchu. Pojawią się mięśnie, zacznie znikać tłuszcz, poprawią się Twoje wyniki zdrowotne, poprawisz kondycję, ale przede wszystkim samopoczucie. Twoja pewność siebie wzrośnie… więc ćwicz, ruszaj się, wyglądaj pięknie i niech zdrowie Cię nie opuszcza…

 3. ZADBAM O SWOJE CIAŁO

Wraz ze zmianami związanymi z odchudzaniem poprzez dietę, jak i ćwiczenia, przychodzi moment w którym uważniej powinniśmy  jeszcze bardziej  zadbać o skórę. Pomóż swojemu ciału w procesie przemiany również na zewnątrz, korzystając z dobrodziejstw współczesnych kosmetyków. Balsamy, oliwki, kremy i inne specyfiki pomogą uporać się z cellulitem, rozstępami i innymi przeszkadzającymi w pięknie skutkami złego odżywania i braku ruchu. Kilka ciekawych urządzeń również będzie miało wpływ na stan Twojej skóry… Więc działaj.

 4.DOWIEM SIĘ JAK  SKUTECZNIE ZRZUCIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY

Dzięki odpowiednim lekturom, poradnikom, filmom instruktażowym lub też spotkaniom z dietetykiem i trenerem mamy szansę na trwałą utratę wagi bez efektu jojo, jak również poprawienie kondycji i muskulatury. Skorzystaj z rad specjalistów i oszczędź swój cenny czas.

 

 

Zobacz nasze najnowsze inspiracje

Ciekawe, czasem nietypowe, zestawienia produktów przygotowane specjalnie dla Ciebie