GoPro – Motorsports Hero Wide – kamera

kamera

Czy Twoje sportowe wyczyny nie są odpowiednio udokumentowane? Czy chciałbyś w domu na spokojnie pooglądać swoją pasję jeszcze raz z pozycji zawodnika? To wszystko jest oczywiście możliwe i wcale nie takie trudne do realizacji. Dzięki specjalnej kamerze GoPro w końcu będziesz mógł zobaczyć jeszcze raz wszystko to co działo się podczas uprawiania ulubionej dyscypliny. Poprawisz błędy, poczujesz znów adrenalinę.

kamera

Kamera Motosport Hero Wide jest wodoodporna, ma szeroki 170 stopniowy kąt nagrywania i  matrycę 5 MPix, dzięki czemu  filmy i zdjęcia są dobrej jakości. Nagrywanie odbywa się na karty pamięci, im większa pojemność tym więcej materiału uzyskasz z wyprawy (maksymalnie do 2GB). Baterie utrzymują żywotność do 3h. Kamerę można zamontować na kasku, wewnątrz i na zewnątrz samochodu, do roweru, snowboardu, kajaka, nart itp.

kamera

Wstrząsoodporna kamera spodoba się szczególnie tym, którzy uprawiają różnego rodzaju sporty ekstremalne. Piękno skoków, trików i szybkich zjazdów zostanie „zapamiętane” na karcie, a przyjemność z oglądania w domowym zaciszu tym lepsza, im jesteśmy bardziej zaawansowani. Podziel się swoimi wynikami i rozwojem z przyjaciółmi, twórz filmy na przeglądy filmowe i wygrywaj. Dzięki kamerze Motorsports Hero Wide to naprawdę bardzo proste. Dodatkowe elementy, które można kupić osobno poszerzą możliwości montażu kamery na deski surfingowe, jak również pozwolą na zamontowanie kamery na klatce piersiowej na specjalnej uprzęży lub na kierownicy.

kamera

Kamera do kupienia w sklepie: Boardstore, jak również w wersji Helmet Hero HD i Motosport Hero HD.

Dodaj swój komentarz