2-karatowy kubek

2_karatowy_kubek1

Drogie Panie – jeśli wasz mężczyzna zwleka z pierścionkiem zaręczynowym lub np. w ogóle nie posiadacie kandydata na męża – nie załamujcie się, są większe tragedie na tym świecie niż brak zaangażowania emocjonalnego niektórych mężczyzn. Naprawdę kobiety są silne i mogą przeżyć wiele, a jeśli brakuje wam czegoś błyszczącego na palcu, dlaczego same nie postaracie się o dodatkową błyskotkę? I wcale nie musicie wybierać się do jubilera lub też udawać, że właśnie się zaręczyłyście.

kubek

Nie – teraz po prostu zabierzcie ze sobą do pracy ten niesamowity kubeczek z kryształem Swarovskiego. Trzymając go w dłoniach, wyglądasz na osobę, która z dumą prezentuje swój pierścionek od ukochanego, chociaż tak naprawdę jest to pomysłowo skonstruowany kubeczek.

2karatowy_kubek1

Jeśli jakiś mężczyzna wpadnie jednak na pomysł, by podarować go swojej wybrance lub też bliskiej osobie, z pewnością mocno zaskoczy obdarowaną. A jaki będzie efekt? Tego nikt nie wie… Przekonaj się kupując niezwykły kubek w dwóch wersjach do wyboru: z pierścionkiem platynowym lub złotym oraz kubek w kolorze czarnym m.in. w sklepach: Taka Paka,  2Future, Aliexpress, 4Gift, Kramik Mariana.

Dodaj swój komentarz