Alessi – Calumet – Zegarek

Moda na kolorowe, wyróżniające się zegarki nie mija. I bardzo dobrze – w końcu to kolor sprawia, że czujemy się wspaniale, że świat jest piękniejszy, a my kobiety bardziej radosne. I ciekawy kolor powinien na stałe zagościć w naszej garderobie. Dlatego jeśli masz okazję kupić sobie barwny dodatek – zrób to. Nie tylko będziesz już zawsze na czas, ale również poprawisz sobie nastrój.

Wśród wielu różnego rodzaju kolorowych dodatków, prym wiodą zegarki. Warto przyjrzeć się bliżej kolekcji Calumet marki Alessi. Każdy z zegarków wyróżnia się żywymi, kontrastującymi ze sobą barwami i nietypowym cyferblatem, który odstaje od reszty zegarka. Koperta i pasek zostały wykonane z poliuretanu, dzięki czemu są trwałe i wygodne w noszeniu.

Projektantem tego nietypowego zegarka jest Stefano Pirovano, który stworzył wyróżniający się produkt, idealny dla nowoczesnej, młodej kobiety. Wybierz swój ulubiony kolor spośród dostępnych w sklepie Uniqon  i CzerwonaMaszyna.pl (zielony, pomarańczowy lub niebieski) i bądź zawsze na czasie.

Dodaj swój komentarz