Nixon – Zegarek – Tribella

Nixon Tribella

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, ale za to liczą na doskonałe i zabawne dodatki do swojego stroju. Zegarki marki Nixon o wdzięcznej nazwie Tribella to tak naprawdę oryginalne, kolorowe  bransoletki  z polikarbonatu (inaczej poliwęglanu, czyli termoplastyczne tworzywo sztuczne o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych), które dodatkowo posiadają za utwardzanym mineralnym kryształem 3 wahadłowy japoński mechanizm kwarcowy.

Nixon czarny zegarek

Tribella wyróżnia się nie tylko materiałem z którego jest wykonana. Jej kształt, okrągły w środku, na zewnątrz przypomina poskładane ze sobą trójkąty (z których jeden jest właśnie zegarkiem), tworzące oryginalną konstrukcję.

Nixon Tribella

Dostępny jest w 12 słodkich kolorach: białym, miętowym, czarnym, różowym, przezroczystym różowym, turkusowym, jaskrawo niebieskim, przezroczystym, jaskrawo różowym, przezroczystym cytrynowym, brązowym i limonkowym.

Nixon Tribella

Zegarek ma średnicę od 28 do 39 mm i na dłoni prezentuje się dość niezwykle. Jeśli nie zaglądasz często na tarczę zegarka, z pewnością jego forma bransoletki przypadnie Ci do gustu. Zegarek nie posiada zapięcia i wkłada się go, podobnie jak każdą okrągłą bransoletkę. Pasuje do nowoczesnych strojów, sportowych, ale i eleganckich. Należy unikać jego namoczenia, ale gdyby się zdarzyło, jego wodoszczelność dochodzi do 30 m.

Nixon

Jeśli cenisz modny, oryginalny wygląd, powinnaś zaopatrzyć się w ten ciekawy zegarek. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się wesołym, kolorowym gadżetem. Do kupienia w cenie od  199  zł w takich sklepach jak: YukonZetshopCity Shop, Pro Skate Shop, Poison Store.

Nixon Tribella

Dodaj swój komentarz