Koziol – Drzewko na biżuterię – Pi:P

drzewko czerwone

Kobiety mają to do siebie (oczywiście nie wszystkie), że uwielbiają kolekcjonować biżuterię, a później rozrzucać ją po całym mieszkaniu. Nigdy nie mogą znaleźć drugiego kolczyka, a łańcuszki po 2 latach nagle odnajdują się w czeluściach łazienki. I wydawałoby się, że nic na to nie można poradzić. Po prostu wracając wieczorem do domu, gdzieś tę biżuterię muszą położyć. A że później nie można jej odnaleźć…. to na pewno wina facetów…

zielone drzwko

Ale jest jedno rozwiązanie… takie, które pomoże (choć oczywiście nigdy nie ma gwarancji) odnaleźć błyskotki po wstaniu z łóżka. Oto przecudnej urody drzewko, wykonane co prawda z tworzywa sztucznego, ale za to wysokiej jakości i w naprawdę ciekawych kolorach.

drzewko różowe

Drzewko o wysokości 43 cm (czyli całkiem spore) posiada gałęzie i liście, a także uroczego ptaszka, o które to można pozahaczać łańcuszki, wisiorki, kolczyki czy pierścionki. Do tego na dnie, u podstawy drzewa możemy odnaleźć pojemnik, w którym bez problemu przechowamy zegarek, bransoletkę lub cokolwiek innego, co tego dnia miałyśmy ozdobnego na naszym ciele.

Drzewko na biżuterię Koziol

Drzewko najlepiej czuje się w otoczeniu błyskotek… więc koniecznie trzeba je przyozdobić dużą ilością biżuterii. Świetnie będzie się prezentowało w salonie, sypialni, Twoim buduarze lub w łazience czy nawet w przedpokoju. Wszędzie tam, gdzie masz zwyczaj zostawiania swojej biżuterii.

Drzewko na biżuterię

Do wyboru kilka ciekawych kolorów, wśród których znajdziesz m.in zieleń, czerwień, limonkę, biel, czerń, turkus, fiolet i róż. To jaki kolor wybierzesz, zadecyduje o charakterze miejsca w którym owo drzewko stanie. Zastanów się zatem nad wyborem lub od razu zamów cały, wielokolorowy las, jeśli oczywiście masz za dużo biżuterii.

drzewko fioletowe

Drzewka kupisz w takich sklepach jak: Uniqon, Fabryka Form czy Czerwona Maszyna.

Dodaj swój komentarz