Fatboy – The Original – siedzisko

fatboy

Kobiety lubią wygodę, ba, można nawet powiedzieć, że kochają, gdy po ciężkiej pracy, zmęczone i zestresowane mają chwilę na odpoczynek, zanim znów wezmą się za kolejny etat, tym razem w domu. Jak jednak wypocząć, zrelaksować się, gdy w mieszkaniu nie ma porządnego łóżka (pewnie jest niezaścielone) lub fotel zajęty jest kimś innym. Leżanki dawno nie są stosowane w normalnych domach, a na podłodze nie zawsze jest wystarczająco dużo przestrzeni.

fatboy

Z pomocą przychodzą Holendrzy i ich niesamowicie wygodne meble zwane Fatboy. „The Oryginal Fatboy” to pierwszy model poduchy do siedzenia zaprojektowany wprawdzie nie przez holendra, lecz fińskiego projektanta Jukka Setälä w 1988 roku. Od tego czasu, kultowe siedzisko znalazło już wielu zadowolonych nabywców i wciąż odnajduje nowych.

fatboy

Co sprawia, że ten niezwykły mebel staje się coraz bardziej popularny? Fatboy w wersji The Original to powierzchnia niemalże łóżka, czyli 140 x 180 cm, składająca się z odpornego, antyalergicznego materiału wysokiej jakości, wypełnionego polistyrenowymi kuleczkami, które układają się idealnie pod ciałem leżącej na niej osoby.

fatboy

Fatboy dostępny jest w wielu fantastycznych kolorach i wzorach, dzięki czemu można go dopasować do niemalże każdego wnętrza. Fatboy to niezwykła poduszka, która może służyć na wiele różnych sposobów. Może być łóżkiem, leżanką, fotelem, kanapą i miejscem do zabawy. Wygoda przede wszystkim, a dzięki specjalnym atestom wiadomo również, iż jest to produkt zdrowy dla kręgosłupa.

fatboy

Ten fantastyczny mebel kupisz w sklepie internetowym Mall. Zrelaksuj się i ciesz się nowym, oryginalnym i kolorowym meblem w Twoim domu.

Dodaj swój komentarz