G – Cube – Enchanted – Wind

Kolekcja Wind G-Cube

Kobiety mają moc, są silne i potrafią wprowadzać w czyn swoje marzenia. Tak też się stało w przypadku marki G-Cube, która powstała by inspirować inne kobiety. Kobieca firma stworzyła produkty idealnie dopasowane do damskiej psychiki. Kobiety to estetki, nic więc dziwnego, że na naszym rynku brakowało produktów, które by  spełniały nasze oczekiwania. Na szczęście ta luka została już zapełniona i pojawiły się akcesoria komputerowe specjalnie zaprojektowane z myślą o damskiej części użytkowników sprzętu komputerowego.

Kolekcja Wind G-Cube Naklejka

Kolekcja Enchanted  (czyli – Zaczarowany) marki G-Cube to stylowe projekty w pięknych kolorach. Seria Wind (Wiatr) to połączenie delikatnych błękitów z odcieniami indygo i niebieskimi falami. Projekt z pewnością zadowoli wszystkie wielbicielki odcieni niebieskiego.

Kolekcja Wind G-Cube

W kolekcji można odnaleźć myszkę z klawiaturą, mysz bezprzewodową, podkładkę i  naklejkę na laptopa. Wysoka jakość wykonania, dobre parametry i smukła linia oraz wspaniałe wzornictwo – tego możesz oczekiwać po produktach marki G-Cube. Więcej ciekawych informacji na temat myszek marki G-Cube możesz przeczytać na blogu Tech-blog , zaś wszelkie informacje o serii Wind znajdziesz na stronie producenta, czyli  G-Cube Kolekcję Wind możesz zakupić w sklepie Kobieca Rewolucja Super Wnętrze, DComp, Czerwona Maszyna, Awelt oraz na stoiskach w wybranych Galeriach Handlowych.

Kolekcja Wind G-Cube

Dodaj swój komentarz