Sissel – Mata do jogi – Kwiaty

Sissler - mata do jogi

Joga to aktywność fizyczna i sposób na życie. To filozofia i rozwój duchowy, ale dla kultury zachodu to przede wszystkim ćwiczenia rozciągające, wzmacniające, pobudzające i uspokajające umysł. Dzięki ćwiczeniom jogi staniesz się bardziej elastyczna i silna. Twój umysł dzięki ćwiczeniom oddechowym stanie się spokojny, a Ty sama wyciszysz się i nabierzesz dystansu do świata.

Mata do jogi kwiaty

Ćwicząc jogę pozbędziesz się wielu problemów zdrowotnych, uspokoisz skołatane nerwy i zmienisz sposób patrzenia na świat. Pamiętaj, by podczas ćwiczeń, skupiać się tylko na oddechu i wykonywanych pozycjach. Zapomnij o całym świecie i skup się na swoim wnętrzu, dzięki czemu Twoja zewnętrza powłoka wiele zyska.

sissel

Pozycje jogi powinnaś wykonywać w odpowiednio wywietrzonym pomieszczeniu, w wygodnym ubraniu i na macie, która sprawi, że ćwiczenia będą łatwiejsze do wykonania. Wybierz energetyczną matę w kolorze pomarańczy lub zielonej trawy z motywem kwiatów hibiskusa. Wysoka jakość, dobre właściwości antypoślizgowe, łatwa do utrzymania w czystości, przechowywania i zwijania mata marki Sissel pomoże Ci rozwinąć skrzydła i stać się mistrzynią jogi. Każdy dzień rozpocznij z uśmiechem i sesją jogi. Mata do kupienia w Sissel.

Dodaj swój komentarz